Tagok

Sipos Istvan - tiszteletbeli tag (Hang - televízió)
Kozma Éva (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Admin (Rendező - televízió)
Kresmery Dániel (Producer)
Almási Réka (Rendező)
Kriskó Ancsa (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Almási Tamás (Rendező)
Krstic Milorad (Rendező)
Andorai Péter - tiszteletbeli tag (Filmszínész)
Kulka János (Filmszínész)
András Ferenc (Rendező)
Kund Barbara (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Anger Zsolt (Filmszínész)
Kunert Péter (Zeneszerző)
Anna Zavorszky (Producer - televízió)
Kurucz Sándor (Operatőr)
Ardai Tamás (Rendező - televízió)
Lajos Tamás (Producer)
Árpa Karolina (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Lakos Nóra (Rendező - televízió)
Asztalos Adrien (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Laska Pál (Forgatókönyvíró)
B Marton Frigyes (Operatőr)
László Gábor (Rendező)
Balázs Ádám (Zeneszerző)
László Sára (Producer)
Balázs Gábor (Hang)
László Zsolt (Operatőr)
Balázs István Balázs (Operatőr - televízió)
Lemhényi Réka (Vágó)
Balázs Krisztina (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Lengyel Rita (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Bálint Dániel (Operatőr)
Lévai Balázs (Producer)
Balla Rita (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Levendel Sára (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Balogh György (Rendező)
Lukács Péter Benjámin (Hang)
Balogh László (Rendező - televízió)
M.Kiss Csaba (Rendező)
Balsai Móni (Filmszínész)
Madácsi Imre Péter (Hang)
Bán János (Filmszínész)
Madarász Isti (Rendező)
Banovits Vivianne (Filmszínész)
Major Csaba (Hang)
Bánsági Ildikó - tiszteletbeli tag (Filmszínész)
Major István (Producer)
Barbalics Péter (Producer)
Makk Ildikó (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Bárdos Csaba (Animációs - televízió)
Marosi Gábor (Operatőr)
Bárdosi Ibolya (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Márta István (Zeneszerző)
Barnóczki Ákos (Rendező)
Másik János (Zeneszerző)
Barsi Béla (Vágó)
Máthé Tibor (Operatőr)
Básti Juli (Filmszínész)
Mayer Zoltán (Operatőr)
Bede-Fazekas Szabolcs (Filmszínész)
Mécs Monika (Producer)
Békés Itala (Filmszínész)
Medvigy Gábor (Operatőr)
Belénessy Csaba (Producer - televízió)
Merza Gábor Márton (Filmszínész)
Bella Máté (Zeneszerző)
Mesterházy Ernő (Producer)
Benkovits Bálint (Rendező - televízió)
Mészáros Máté (Filmszínész)
Bereczki Csaba József - elnökségi tag (Rendező)
Mezei Áron (Vágó)
Bergendy Péter (Rendező)
Miklós Ádám (Rendező)
Berger József (Producer)
Miklós Mari (Vágó)
Berger László (Operatőr)
Mikulás Ferenc (Animációs - televízió)
Bernáth Szilárd (Rendező)
Miló Mihály (Operatőr)
Berta Enikő (Rendező - televízió)
Móczán Péter (Producer)
Blake-Horvàth Csilla (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Mohai György (Hang)
Bodrogi Gyula - tiszteletbeli tag (Filmszínész)
Moharos Attila József (Rendező - televízió)
Bodzsár István (Producer)
Mohi Sándor (Operatőr - televízió)
Bodzsár Márk (Forgatókönyvíró)
Moldvai Márk (Zeneszerző)
Bognar Attila (Producer)
Molnár Levente (Filmszínész)
Böhm András (Producer)
Molnár Piroska (Filmszínész)
Bőhm Dániel (Hang)
Monori Erzsébet Lidia (Filmszínész)
Bonta Zoltán (Rendező)
Mosonyi Szabolcs (Rendező)
Borbély Alexandra (Filmszínész)
Mózes Gyula István (Vágó)
Bozsogi János (Rendező - televízió)
Muhi András dr. (Producer)
Breckl János (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Muhi Klara dr. (Forgatókönyvíró)
Bródy Gábor (Producer - televízió)
N. Forgács Gábor (Rendező)
Brúnó Péter György (Producer)
Nádasy László ifj. (Operatőr - televízió)
Bucsi Réka (Animációs - televízió)
Nádorfi Lajos (Operatőr - televízió)
Bunyik Bela (Producer)
Nagy András (Operatőr)
Buvári Tamás (Rendező - televízió)
Nagy Ernő (Operatőr)
Cakó Ferenc (Animációs - televízió)
Nemes Jeles László (Rendező)
Csákányi Eszter (Filmszínész)
Nemeth Gabriella (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Csatári Viktória (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Neukum Nóra (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Csernai Judith (Producer)
Novák Emil - elnökségi tag (Operatőr)
Csicskár Dávid (Rendező)
Novák János (Zeneszerző)
Csortos Szabó Sándor (Producer - televízió)
Novák Tamás (Rendező - televízió)
Czakó Judit (Vágó)
Nyerges András Imre - tiszteletbeli tag (Hang)
Czakó Noémi (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Oberfrank Pál György (Filmszínész)
Czomba Imre (Zeneszerző)
Oláh Kata (Rendező - televízió)
Dala István (Operatőr)
Oláh Zoltán (Operatőr)
Dárday István (Rendező)
Ónodi Eszter (Filmszínész)
Deák Péter (Producer)
Ordódy Judit (Producer - televízió)
Dér András (Rendező - televízió)
Orosz Dénes (Rendező)
Dér Asia (Rendező)
Orosz Tibor (Producer)
Détári Géza (Producer)
Osváth Gábor (Producer)
Dévényi Tamás (Hang)
Pacsay Attila (Zeneszerző)
Dézsy Zoltán (Rendező - televízió)
Pajer Róbert (Rendező)
Ditz Edit (Producer)
Pálfi Zsolt (Rendező)
Divinyi Réka (Forgatókönyvíró)
Páll Zsolt Ákos (Filmszínész)
Dobó Kata (Filmszínész)
Pallós Nelli (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Dobos Tamás (Operatőr)
Pap Ferenc (Operatőr)
Dobray György (Rendező)
Papp Gábor Zsigmond (Rendező - televízió)
Döbrösi Laura (Filmszínész)
Parádi Gergely (Zeneszerző)
Dombrovszky Linda Emese (Rendező - televízió)
Pataki Szandra (Animációs - televízió)
Dömötör Péter (Operatőr - televízió)
Pék Csaba (Producer)
Dora György (Producer)
Petényi Katalin (Rendező)
dr Erdélyi Gábor - tiszteletbeli tag (Hang)
Péterffy Máté (Hang)
dr. Kollarik Tamás (Producer - televízió)
Petrányi Viktória (Producer)
Edelényi János (Rendező)
Petrik Andrea (Filmszínész)
Egri Pál Zoltán (Producer)
Petrilla Orsolya (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Elek Judit (Rendező)
Poós András Tibor (Producer)
Erős Csaba Attila (Hang - televízió)
Pósán Zsuzsa (Vágó)
Esztán Mónika (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Prokopp Robert (Producer)
Fabók István (Producer - televízió)
Puszt Tibor (Rendező)
Faltay Csaba (Zeneszerző)
Pusztai Ferenc (Producer)
Fazakas Péter (Rendező)
Rácz Erzsébet (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Fazekas Csongor (Hang)
Radnay Csilla (Filmszínész)
Fazekas Lajos (Rendező)
Rajna Gábor (Producer)
Fék György (Hang)
Rajna György (Hang)
Fekete Rita (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Reisz Gábor (Rendező)
Fekete-Kovács Kornél (Zeneszerző)
Richly Zsolt (Animációs - televízió)
Fényes András (Producer)
Robert Balazs (Hang)
Ferenczy Gábor (Producer)
Rófusz Ferenc (Animációs - televízió)
Fiers Ádám (Vágó)
Rohonyi Gábor (Rendező)
Fillenz Ádám (Operatőr)
Romwalter Judit (Producer)
Fogarasi Gergely (Rendező)
Roszik Gergely (Vágó)
Forgács András (Forgatókönyvíró)
Rozgonyi Ádám (Forgatókönyvíró)
Forgács Erzsébet (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Rózsásiné Sommer Katalin (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Füredi Vilmos - felügyelő bizottsági tag (Producer)
Rudolf Péter (Filmszínész)
Gárdos Péter (Rendező)
Sándor György (Producer)
Gát György (Rendező - televízió)
Sándor Pál - elnökségi tag (Producer)
Géczy Dávid (Rendező - televízió)
Sarudi Gábor (Producer - televízió)
Gera Marina (Filmszínész)
Sass Péter (Vágó)
Gerebics Sándor (Rendező)
Schmidt Judit (Producer)
Gergely András (Hang)
Schmidt László (Producer - televízió)
Gergely Zoltán (Rendező)
Seres Tamás (Rendező - televízió)
Gerő Marcell (Rendező)
Siflis Zoltán (Producer - televízió)
Gerő Péter (Rendező)
Sik Endre (Producer - televízió)
Gerő Szandra (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Simonyi Balázs (Rendező - televízió)
Geszti Péter (Producer)
Sipos Gábor (Producer)
Goda Krisztina (Rendező)
Sipos Gábor (Hang)
Gödrös Frigyes (Rendező)
Sipos Kornél (Producer)
Gothár Márton (Vágó)
Sívó Júlia (Vágó)
Grőger Zoltánné, Grőger Kati (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Skrabski Fruzsina (Rendező - televízió)
Grosan Cristina (Rendező - televízió)
Sólyom András (Rendező)
Grósz Arthur Valentin (Zeneszerző)
Somogyi György (Forgatókönyvíró)
Gryllus Dorka (Filmszínész)
Somogyvári Rudolf (Rendező - televízió)
Gubík Ági (Filmszínész)
Stalter Judit (Producer)
Gulyás Ákos (Operatőr)
Surányi András (Rendező)
Gyarmathy Ágnes (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Sütő András (Filmszínész)
Gyöngyössy Bence (Rendező)
Szabados Mihály (Filmszínész)
György Lea (Animációs - televízió)
Szabados Viktor (Rendező - televízió)
Gyulai Líviusz (Animációs - televízió)
Szabo Csilla (Vágó - televízió)
Hábermann Jenő (Producer)
Szabó Ildikó (Rendező)
Hajdu Péter MIhály (Vágó - televízió)
Szabó Illés (Forgatókönyvíró)
Hajduk Károly Péter (Filmszínész)
Szabó IVán (Forgatókönyvíró)
Hargittai László (Vágó)
Szabó Simon (Rendező)
Harrer Katalin (Producer)
Szabó Szonja (Rendező - televízió)
Hartung Dávid (Operatőr)
Szajki Péter (Rendező)
Havas Ágnes (Producer)
Szajki-Vörös Adél (Forgatókönyvíró)
Havasi József (Operatőr)
Szakács Györgyi (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Hegedűs 2 László (Animációs - televízió)
Száki Adrián (Producer)
Hegedűs Bálint (Forgatókönyvíró)
Szalai Károly (Vágó)
Hegedűs D. Géza (Filmszínész)
Szalay Péter (Rendező - televízió)
Henrik Irén (Animációs - televízió)
Szamosi Zsófia (hivatalos név Szandtner Zsófia) (Filmszínész)
Herbai Máté (Operatőr)
Szántó Gábor (Producer)
Herczeg György (Producer - televízió)
Szász Attila (Rendező)
Herendi Gábor (Rendező)
Szász János (Rendező)
Herner Dániel (Producer)
Szatmári Péter (Operatőr)
Hidasi Dalma (Producer)
Szederkényi Miklós (Rendező - televízió)
Hollós László (Producer)
Székely Orsolya (Rendező - televízió)
Hörcher Gábor (Rendező - televízió)
Székely Tamás (Hang)
Horkay István (Animációs - televízió)
Székely Viktória Szilvia (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Horkay Péter (Filmszínész)
Szekeres Dénes (Producer)
Hortobágyi Ernella (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Szemző Tibor (Zeneszerző)
Horváth János (Filmszínész)
Szilágyi Varga Zoltán (Animációs - televízió)
Horváth Rita (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Szilágyi Virgil - felügyelő bizottsági tag (Operatőr)
Hujber Balázs (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Szinek Klára Magda (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Hutlassa Tamás - elnökségi tag (Producer)
Szita Miklós (Producer - televízió)
Ifj Erdélyi Gábor (Hang)
Sztarenki Dóra (Filmszínész)
ifj. Vidnyánszky Attila (Filmszínész)
Szűcs Dóra (Rendező - televízió)
Iván Attila (Producer)
Szűcs Gábor (Rendező)
Ivanyi-Bitter Brigitta dr. (Producer - televízió)
Talán Csaba (Operatőr)
Jamrik Levente (Rendező - televízió)
Tanca Norbert (Producer)
Jancsó Dávid - elnökségi tag (Vágó)
Tasnádi István (Forgatókönyvíró)
Jankovics Péter (Filmszínész)
Temesváry Károly /Balázs/ (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Jánoskúti Márta (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Tenki Réka (Filmszínész)
Janovics Zoltán (Producer)
Tényi István Géza (Rendező - televízió)
Jónás Kata (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Ternovszky Béla (Animációs - televízió)
Josef Demian (Operatőr)
Tesner Anna (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Józsa László (Producer - televízió)
Thuróczy Szabolcs (Filmszínész)
Juhász Imre (Operatőr)
Tímár Péter (Rendező)
Juhász Róbert (Hang)
Tolnai Szabolcs (Rendező - televízió)
Juristovszky Sosa (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Török Ferenc (Rendező)
Kabay Barna (Rendező)
Török Gábor Zoltán (Producer)
Kajtár Jánosné "Bogyó" (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Tősér Ádám (Rendező - televízió)
Kakuk Andrea (Producer)
Tóth András (Producer)
Kállay Sándor (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Tóth Barnabás (Rendező)
Kálóczy Réka (Animációs - televízió)
Tóth Csaba (Vágó)
Kalotás Csaba (Zeneszerző)
Tóth Péter Pál (Rendező - televízió)
Kántor László (Producer)
Tóth Tihamér Jenő (Operatőr - televízió)
Kapitány Iván (Rendező)
Tőzsér Attila (Producer)
Kapitány-Diószegi Judit (Producer)
Trokán Nóra (Filmszínész)
Katona Zsuzsa (Rendező - televízió)
Tuza-Ritter Bernadett (Vágó)
Kautezky Schőn Adrienn (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Tyukász Tümde (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Kecskes Karina (Filmszínész)
Ugrin Julianna (Producer)
Kemenesi Tünde (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Valcz Gábor Péter (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Kerek Béla (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Vancsik Péter (Forgatókönyvíró)
Kinyó Ferenczy Tamás (Rendező - televízió)
Vanicsek Oliver (Forgatókönyvíró)
Király István (Vágó)
Váradi Gábor (Producer)
Kisfaludy András (Producer - televízió)
Varga Ádám (Filmszínész)
Kiss Dorka (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Varga Ágota (Rendező - televízió)
Kiss Gábor (Operatőr)
Varga Tamás (Filmszínész)
Kiss Viki Réka (Producer)
Várhegyi Rudolf (Hang)
Kiss Wanda (Vágó)
Varsányi Ferenc (Animációs - televízió)
Klöpfler Tibor (Operatőr)
Vékes Csaba (Rendező)
Köbli Norbert (Forgatókönyvíró)
Venczel Vera - tiszteletbeli tag (Filmszínész)
Kocsis Tibor (Rendező - televízió)
Veres Attila (Forgatókönyvíró)
Kollányi Tamás (Vágó)
Vermes Iván (Operatőr)
Kolozsi László dr. (Forgatókönyvíró)
Vincze Gabriella (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Koltai Róbert (Rendező)
Vitézy László (Rendező)
Koncz Gábor - tiszteletbeli tag (Filmszínész)
Vitrai Júlia (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Koncz Gabriella (Vágó)
Webber Krisztina Àgnes (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Kormos Ildikó dr. (Rendező - televízió)
Zajti Ferenc (Forgatókönyvíró)
Kőszegi Edit (Rendező)
Zákonyi S. Tamás (Producer)
Kovács György- tiszteletbeli tag (Hang)
Zányi Tamás (Hang)
Kovács István (Rendező)
Zentai István (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Kovács Lehel (Filmszínész)
Zsigmond Attila (Rendező - televízió)
Kovács M. András (Forgatókönyvíró)
Zsigmond Dezső (Rendező - televízió)
Kovács Patrícia (Filmszínész)
Zsofia Talas (Vágó)
Kovács Zoltán (Vágó)
 
Magyar Nemzeti Filmalap - pártoló tag