Members

Sipos Istvan - tiszteletbeli tag (Hang - televízió)
Kozma Éva (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Almási Réka (Rendező)
Kresmery Dániel (Producer)
Almási Tamás (Rendező)
Kriskó Ancsa (Smink-, fodrász- és maszkmester)
András Ferenc (Rendező)
Kulka János (Filmszínész)
Anger Zsolt (Filmszínész)
Kund Barbara (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Ardai Tamás (Rendező - televízió)
Kunert Péter (Zeneszerző)
Asztalos Adrien (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Kurucz Sándor (Operatőr)
Balázs Ádám (Zeneszerző)
Lajos Tamás (Producer)
Balázs Gábor (Hang)
Lakos Nóra (Rendező - televízió)
Balázs István Balázs (Operatőr - televízió)
Laska Pál (Forgatókönyvíró)
Balázs Krisztina (Smink-, fodrász- és maszkmester)
László Gábor (Rendező)
Balla Rita (Smink-, fodrász- és maszkmester)
László Sára (Producer)
Balogh György (Rendező)
László Zsolt (Operatőr)
Balogh László (Rendező - televízió)
Lemhényi Réka (Vágó)
Balsai Móni (Filmszínész)
Lengyel Rita (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Bán János (Filmszínész)
Lévai Balázs (Producer)
Banovits Vivianne (Filmszínész)
Levendel Sára (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Barbalics Péter (Producer)
Lukács Péter Benjámin (Hang)
Bárdos Csaba (Animációs - televízió)
M.Kiss Csaba (Rendező)
Bárdosi Ibolya (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Madácsi Imre Péter (Hang)
Barnóczki Ákos (Rendező)
Madarász Isti (Rendező)
Barsi Béla (Vágó)
Major Csaba (Hang)
Básti Juli (Filmszínész)
Major István (Producer)
Bede-Fazekas Szabolcs (Filmszínész)
Makk Ildikó (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Békés Itala (Filmszínész)
Márta István (Zeneszerző)
Belénessy Csaba (Producer - televízió)
Máthé Tibor (Operatőr)
Bella Máté (Zeneszerző)
Mayer Zoltán (Operatőr)
Benkovits Bálint (Rendező - televízió)
Mécs Monika (Producer)
Bereczki Csaba József - elnökségi tag (Rendező)
Medvigy Gábor (Operatőr)
Bergendy Péter (Rendező)
Merza Gábor Márton (Filmszínész)
Berger József (Producer)
Mesterházy Ernő (Producer)
Berger László (Operatőr)
Mészáros Máté (Filmszínész)
Bernáth Szilárd (Rendező)
Mezei Áron (Vágó)
Berta Enikő (Rendező - televízió)
Miklós Ádám (Rendező)
Blake-Horvàth Csilla (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Miklós Mari (Vágó)
Bodzsár István (Producer)
Mikulás Ferenc (Animációs - televízió)
Bodzsár Márk (Forgatókönyvíró)
Miló Mihály (Operatőr)
Bognar Attila (Producer)
Móczán Péter (Producer)
Böhm András (Producer)
Mohai György (Hang)
Bőhm Dániel (Hang)
Moharos Attila József (Rendező - televízió)
Bonta Zoltán (Rendező)
Mohi Sándor (Operatőr - televízió)
Borbély Alexandra (Filmszínész)
Moldvai Márk (Zeneszerző)
Bozsogi János (Rendező - televízió)
Molnár Levente (Filmszínész)
Breckl János (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Molnár Piroska (Filmszínész)
Bródy Gábor (Producer - televízió)
Mosonyi Szabolcs (Rendező)
Brúnó Péter György (Producer)
Mózes Gyula István (Vágó)
Bucsi Réka (Animációs - televízió)
Muhi András dr. (Producer)
Bunyik Bela (Producer)
Muhi Klara dr. (Forgatókönyvíró)
Buvári Tamás (Rendező - televízió)
N. Forgács Gábor (Rendező)
Cakó Ferenc (Animációs - televízió)
Nádasy László ifj. (Operatőr - televízió)
Csákányi Eszter (Filmszínész)
Nádorfi Lajos (Operatőr - televízió)
Csatári Viktória (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Nagy András (Operatőr)
Csernai Judith (Producer)
Nagy Ernő (Operatőr)
Csicskár Dávid (Rendező)
Nemes Jeles László (Rendező)
Csortos Szabó Sándor (Producer - televízió)
Nemeth Gabriella (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Czakó Judit (Vágó)
Neukum Nóra (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Czakó Noémi (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Novák Emil - elnökségi tag (Operatőr)
Czomba Imre (Zeneszerző)
Novák János (Zeneszerző)
Dala István (Operatőr)
Novák Tamás (Rendező - televízió)
Dárday István (Rendező)
Nyerges András Imre - tiszteletbeli tag (Hang)
Deák Péter (Producer)
Oberfrank Pál György (Filmszínész)
Dér András (Rendező - televízió)
Oláh Kata (Rendező - televízió)
Dér Asia (Rendező)
Oláh Zoltán (Operatőr)
Détári Géza (Producer)
Ónodi Eszter (Filmszínész)
Dévényi Tamás (Hang)
Ordódy Judit (Producer - televízió)
Dézsy Zoltán (Rendező - televízió)
Orosz Dénes (Rendező)
Divinyi Réka (Forgatókönyvíró)
Orosz Tibor (Producer)
Dobó Kata (Filmszínész)
Osváth Gábor (Producer)
Dobos Tamás (Operatőr)
Pacsay Attila (Zeneszerző)
Dobray György (Rendező)
Pajer Róbert (Rendező)
Dombrovszky Linda Emese (Rendező - televízió)
Páll Zsolt Ákos (Filmszínész)
Dömötör Péter (Operatőr - televízió)
Pallós Nelli (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Dora György (Producer)
Pap Ferenc (Operatőr)
dr Erdélyi Gábor - tiszteletbeli tag (Hang)
Papp Gábor Zsigmond (Rendező - televízió)
dr. Kollarik Tamás (Producer - televízió)
Parádi Gergely (Zeneszerző)
Edelényi János (Rendező)
Pataki Szandra (Animációs - televízió)
Egri Pál Zoltán (Producer)
Pék Csaba (Producer)
Elek Judit (Rendező)
Petényi Katalin (Rendező)
Erős Csaba Attila (Hang - televízió)
Péterffy Máté (Hang)
Esztán Mónika (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Petrányi Viktória (Producer)
Fabók István (Producer - televízió)
Petrik Andrea (Filmszínész)
Faltay Csaba (Zeneszerző)
Poós András Tibor (Producer)
Fazakas Péter (Rendező)
Pósán Zsuzsa (Vágó)
Fazekas Csongor (Hang)
Prokopp Robert (Producer)
Fazekas Lajos (Rendező)
Puszt Tibor (Rendező)
Fekete Rita (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Pusztai Ferenc (Producer)
Fekete-Kovács Kornél (Zeneszerző)
Rácz Erzsébet (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Fényes András (Producer)
Rajna Gábor (Producer)
Ferenczy Gábor (Producer)
Rajna György (Hang)
Fiers Ádám (Vágó)
Richly Zsolt (Animációs - televízió)
Fillenz Ádám (Operatőr)
Robert Balazs (Hang)
Fogarasi Gergely (Rendező)
Rófusz Ferenc (Animációs - televízió)
Forgács András (Forgatókönyvíró)
Rohonyi Gábor (Rendező)
Forgács Erzsébet (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Romwalter Judit (Producer)
Füredi Vilmos - felügyelő bizottsági tag (Producer)
Roszik Gergely (Vágó)
Gárdos Péter (Rendező)
Rozgonyi Ádám (Forgatókönyvíró)
Gát György (Rendező - televízió)
Rózsásiné Sommer Katalin (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Géczy Dávid (Rendező - televízió)
Rudolf Péter (Filmszínész)
Gerebics Sándor (Rendező)
Sándor György (Producer)
Gergely András (Hang)
Sándor Pál - elnökségi tag (Producer)
Gergely Zoltán (Rendező)
Sarudi Gábor (Producer - televízió)
Gerő Marcell (Rendező)
Schmidt Judit (Producer)
Gerő Péter (Rendező)
Schmidt László (Producer - televízió)
Gerő Szandra (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Seres Tamás (Rendező - televízió)
Goda Krisztina (Rendező)
Siflis Zoltán (Producer - televízió)
Gödrös Frigyes (Rendező)
Sik Endre (Producer - televízió)
Gothár Márton (Vágó)
Simonyi Balázs (Rendező - televízió)
Grőger Zoltánné, Grőger Kati (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Sipos Gábor (Producer)
Grosan Cristina (Rendező - televízió)
Sipos Gábor (Hang)
Grósz Arthur Valentin (Zeneszerző)
Sipos Kornél (Producer)
Gryllus Dorka (Filmszínész)
Sívó Júlia (Vágó)
Gubík Ági (Filmszínész)
Skrabski Fruzsina (Rendező - televízió)
Gulyás Ákos (Operatőr)
Sólyom András (Rendező)
Gyarmathy Ágnes (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Somogyi György (Forgatókönyvíró)
Gyöngyössy Bence (Rendező)
Somogyvári Rudolf (Rendező - televízió)
György Lea (Animációs - televízió)
Stalter Judit (Producer)
Gyulai Líviusz (Animációs - televízió)
Surányi András (Rendező)
Hábermann Jenő (Producer)
Sütő András (Filmszínész)
Hajduk Károly Péter (Filmszínész)
Szabados Mihály (Filmszínész)
Hargittai László (Vágó)
Szabo Csilla (Vágó - televízió)
Harrer Katalin (Producer)
Szabó Ildikó (Rendező)
Hartung Dávid (Operatőr)
Szabó Illés (Forgatókönyvíró)
Havas Ágnes (Producer)
Szabó IVán (Forgatókönyvíró)
Havasi József (Operatőr)
Szabó Simon (Rendező)
Hegedűs 2 László (Animációs - televízió)
Szabó Szonja (Rendező - televízió)
Hegedűs Bálint (Forgatókönyvíró)
Szajki Péter (Rendező)
Hegedűs D. Géza (Filmszínész)
Szajki-Vörös Adél (Forgatókönyvíró)
Henrik Irén (Animációs - televízió)
Szakács Györgyi (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Herbai Máté (Operatőr)
Száki Adrián (Producer)
Herczeg György (Producer - televízió)
Szalai Károly (Vágó)
Herendi Gábor (Rendező)
Szalay Péter (Rendező - televízió)
Herner Dániel (Producer)
Szamosi Zsófia (hivatalos név Szandtner Zsófia) (Filmszínész)
Hidasi Dalma (Producer)
Szántó Gábor (Producer)
Hollós László (Producer)
Szász Attila (Rendező)
Hörcher Gábor (Rendező - televízió)
Szász János (Rendező)
Horkay István (Animációs - televízió)
Szatmári Péter (Operatőr)
Horkay Péter (Filmszínész)
Szederkényi Miklós (Rendező - televízió)
Horváth János (Filmszínész)
Székely Orsolya (Rendező - televízió)
Horváth Rita (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Székely Tamás (Hang)
Hujber Balázs (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Székely Viktória Szilvia (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Hutlassa Tamás - elnökségi tag (Producer)
Szekeres Dénes (Producer)
Ifj Erdélyi Gábor (Hang)
Szemző Tibor (Zeneszerző)
ifj. Vidnyánszky Attila (Filmszínész)
Szilágyi Varga Zoltán (Animációs - televízió)
Iván Attila (Producer)
Szilágyi Virgil - felügyelő bizottsági tag (Operatőr)
Ivanyi-Bitter Brigitta dr. (Producer - televízió)
Szinek Klára Magda (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Jamrik Levente (Rendező - televízió)
Szita Miklós (Producer - televízió)
Jancsó Dávid - elnökségi tag (Vágó)
Sztarenki Dóra (Filmszínész)
Jankovics Péter (Filmszínész)
Szűcs Dóra (Rendező - televízió)
Jánoskúti Márta (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Szűcs Gábor (Rendező)
Janovics Zoltán (Producer)
Talán Csaba (Operatőr)
Jónás Kata (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Tanca Norbert (Producer)
Józsa László (Producer - televízió)
Tasnádi István (Forgatókönyvíró)
Juhász Imre (Operatőr)
Temesváry Károly /Balázs/ (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Juhász Róbert (Hang)
Tenki Réka (Filmszínész)
Juristovszky Sosa (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Tényi István Géza (Rendező - televízió)
Kabay Barna (Rendező)
Ternovszky Béla (Animációs - televízió)
Kajtár Jánosné "Bogyó" (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Tesner Anna (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Kakuk Andrea (Producer)
Thuróczy Szabolcs (Filmszínész)
Kállay Sándor (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Tímár Péter (Rendező)
Kálóczy Réka (Animációs - televízió)
Tolnai Szabolcs (Rendező - televízió)
Kalotás Csaba (Zeneszerző)
Török Ferenc (Rendező)
Kántor László (Producer)
Török Gábor Zoltán (Producer)
Kapitány Iván (Rendező)
Tősér Ádám (Rendező - televízió)
Kapitány-Diószegi Judit (Producer)
Tóth András (Producer)
Katona Zsuzsa (Rendező - televízió)
Tóth Csaba (Vágó)
Kautezky Schőn Adrienn (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Tóth Péter Pál (Rendező - televízió)
Kecskes Karina (Filmszínész)
Tóth Tihamér Jenő (Operatőr - televízió)
Kemenesi Tünde (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Tőzsér Attila (Producer)
Kerek Béla (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Trokán Nóra (Filmszínész)
Kinyó Ferenczy Tamás (Rendező - televízió)
Tuza-Ritter Bernadett (Vágó)
Király István (Vágó)
Udvardy Anna (Producer - televízió)
Kisfaludy András (Producer - televízió)
Ugrin Julianna (Producer)
Kiss Gábor (Operatőr)
Valcz Gábor Péter (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Kiss Viki Réka (Producer)
Váradi Gábor (Producer)
Kiss Wanda (Vágó)
Varga Ádám (Filmszínész)
Klöpfler Tibor (Operatőr)
Varga Ágota (Rendező - televízió)
Köbli Norbert (Forgatókönyvíró)
Varga Tamás (Filmszínész)
Kocsis Tibor (Rendező - televízió)
Varsányi Ferenc (Animációs - televízió)
Kollányi Tamás (Vágó)
Vékes Csaba (Rendező)
Kolozsi László dr. (Forgatókönyvíró)
Veres Attila (Forgatókönyvíró)
Koltai Róbert (Rendező)
Vermes Iván (Operatőr)
Koncz Gabriella (Vágó)
Vitézy László (Rendező)
Kormos Ildikó dr. (Rendező - televízió)
Vitrai Júlia (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Kőszegi Edit (Rendező)
Webber Krisztina Àgnes (Smink-, fodrász- és maszkmester)
Kovács György- tiszteletbeli tag (Hang)
Zajti Ferenc (Forgatókönyvíró)
Kovács István (Rendező)
Zákonyi S. Tamás (Producer)
Kovács Lehel (Filmszínész)
Zányi Tamás (Hang)
Kovács M. András (Forgatókönyvíró)
Zentai István (Látvány-, díszlet- és jelmeztervező )
Kovács Patrícia (Filmszínész)
Zsigmond Attila (Rendező - televízió)
Kovács Zoltán (Vágó)
Zsigmond Dezső (Rendező - televízió)
 
Magyar Nemzeti Filmalap - pártoló tag